Informacija tel.: (8 - 698) 89 208 / Adresas: Metalistų g. 8, LT-78136 Šiauliai

UAB M Prekyba
Kontaktinis tel.: +370 698 89 208
El.pastas: info@mprekyba.lt
Adresas: Metalistų g. 8, LT-78136 Šiauliai

Mūsų darbo laikas:
Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
Savaitgaliais nedirbame

grįžti atgal

Keltuvai neįgaliesiems

Svarbi informacija klientams: žemiau pateikiame dalį mūsų įmonės siūlomo asortimento. Dėl išsamesnės informacijos ar kitų prekių kreipkitės nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą esančią prie konkrečios prekės.

Mobilus lubinis pacientų keltuvas "Roomer S"

Prekės kodas: Roomer S
Išoriniai išmatavimai: 40 x 16 x 39 cm
Svoris: 10,9 kg
Leistina apkrova: 220 kg

Mobilaus lubinio pacientų keltuvo "Roomer S" aprašymas

Lubinis keltuvas "Roomer S" pasižymi inovatyvia technologija, kuri leidžia transportuoti pacientus iš kambario į kambarį negriaunant ir nerekonstruojant durų ir praėjimų ertmių, norint naudotis lubiniu keltuvu. Taip pat šis keltuvas yra mobilus, todėl jums nebūtina įsigyti atskirus keltuvus skirtingose patalpose. Tiesiog jį galite nusikabinti nuo bėgelio ir prikabinti kitame kambaryje, kur jis labiau reikalingas. Keltuvo variklis turi švelnaus starto ir stabdžio funkciją, paciento kėlimas atliekamas tolygiai, nesvarbu kokio svorio pacientas. Akumuliatoriaus įkrovimas atliekamas per keltuvo pultelį. Keltuvas turi teleskopinį diržų kabinimo skersinį, kurio plotis gali būti fiksuojamas trijose pozicijose 35, 45 ir 55 cm, surandant patogiausią kėlimo poziciją pacientui. Skersinis diržams kabinti gali būti 2, 3 arba 4 kablių su apsaugomis nuo atsitiktinio atsikabinimo. Didelis diržų tipų bei dydžių pasirinkimas.

Papildomos keltuvo "Roomer S" galimybės

Į "Roomer S" keltuvą gali būti įdiegiama keltuvo monitoringo programinė įranga, leidžianti matuoti keltuvo efektyvumą, stebėti naudojimo dažnumą, registruoti gedimus ir laiku atlikti keltuvo priežiūrą. Lubiniai keltuvai gali būti įrengiami bet kokio tipo patalpose, pritaikant juos prie esamų techninių sąlygų, parenkant optimalius bėgių tvirtinimo variantus. Prašome kreiptis į mus dėl lubinių keltuvų pritaikomumo jūsų patalpose.

Noriu pasiteirauti

Mobilus lubinis pacientų keltuvas "Altair"

Prekės kodas: Altair
Išoriniai išmatavimai: 40 x 14 x 30 cm
Svoris: 9,9 kg
Leistina apkrova: 150, 220, 300 kg

Mobilaus lubinio pacientų keltuvo "Altair" aprašymas

Lubinis keltuvas "Altair" pasižymi mobilumu, lengvumu, universalumu ir moderniu dizainu. Šis keltuvas yra mobilus, todėl jums nebūtina įsigyti atskirus keltuvus skirtingose patalpose. Tiesiog jį galite nusikabinti nuo bėgelio ir prikabinti kitame kambaryje, kur jis labiau reikalingas. Keltuvo svoris tik 9,9 kg ir jis yra pirmaujantis savo klasėje. Keltuvo variklis turi švelnaus starto ir stabdžio funkciją, paciento kėlimas atliekamas tolygiai ir greitai nesvarbu kokio svorio pacientas. Akumuliatoriaus įkrovimas atliekamas per keltuvo pultelį, šis modelis yra komplektuojamas su didesnės talpos akumuliatoriumi, todėl juo galėsite naudotis ilgiau nei įprastai. Tai universalus keltuvas, todėl keltuvą galite rinktis iš trijų skirtingų galių. Keltuvas turi teleskopinį diržų kabinimo skersinį, kurio plotis gali būti fiksuojamas trijose pozicijose 35, 45 ir 55 cm, surandant patogiausią kėlimo poziciją pacientui. Skersinis diržams kabinti gali būti 2, 3 arba 4 kablių su apsaugomis nuo atsitiktinio atsikabinimo. Didelis diržų tipų bei dydžių pasirinkimas.

Papildomos keltuvo "Altair" galimybės

Į ALTAIR keltuvą gali būti įdiegiama keltuvo monitoringo programinė įranga, leidžianti matuoti keltuvo efektyvumą, stebėti naudojimo dažnumą, registruoti gedimus ir laiku atlikti keltuvo priežiūrą. Lubiniai keltuvai gali būti įrengiami bet kokio tipo patalpose, pritaikant juos prie esamų techninių sąlygų, parenkant optimalius bėgių tvirtinimo variantus. Prašome kreiptis į mus dėl lubinių keltuvų pritaikomumo jūsų patalpose.

Noriu pasiteirauti

Stacionarus lubinis pacientų keltuvas "Heliq"

Prekės kodas: Heliq
Išoriniai išmatavimai: 24 x 24 x 14 cm
Svoris: 7 kg
Leistina apkrova: 150, 220, 300 kg

Stacionaraus lubinio pacientų keltuvo "Heliq" aprašymas

Lubinis keltuvas "Heliq" pasižymi mobilumu, lengvumu, universalumu ir moderniu dizainu. Šis keltuvas yra stacionarus, tinkamas naudojimui vienoje patalpoje. Keltuvo judėjimas gali būti motorizuotas (traversinis). Šiam keltuvui galima įrengti nuolatinį akumuliatoriaus įkrovimą per bėgelių sistemą, Keltuvo svoris tik 7 kg ir jis yra pirmaujantis savo klasėje. Keltuvo variklis turi švelnaus starto ir stabdžio funkciją, paciento kėlimas atliekamas tolygiai ir greitai nesvarbu kokio svorio pacientas. Akumuliatoriaus įkrovimas atliekamas per keltuvo pultelį, šis modelis yra komplektuojamas su didesnės talpos akumuliatoriumi, todėl juo galėsite naudotis ilgiau nei įprastai. Tai universalus keltuvas, todėl keltuvą galite rinktis iš trijų skirtingų galių. Skersinis diržams kabinti gali būti 2 arba 4 kablių su apsaugomis nuo atsitiktinio atsikabinimo. Didelis diržų tipų bei dydžių pasirinkimas.

Papildomos keltuvo "Heliq" galimybės

Į HELIQ keltuvą gali būti įdiegiama keltuvo monitoringo programinė įranga, leidžianti matuoti keltuvo efektyvumą, stebėti naudojimo dažnumą, registruoti gedimus ir laiku atlikti keltuvo priežiūrą. Lubiniai keltuvai gali būti įrengiami bet kokio tipo patalpose, pritaikant juos prie esamų techninių sąlygų, parenkant optimalius bėgių tvirtinimo variantus. Prašome kreiptis į mus dėl lubinių keltuvų pritaikomumo jūsų patalpose.

Noriu pasiteirauti

Mobilus elektrinis pacientų keltuvas "FL180"

Prekės kodas: FL180
Išoriniai išmatavimai: 114 x 63-111 x 145-199 (a) cm
Svoris: 32 kg
Leistina apkrova: 180 kg

Mobilaus elektrinio pacientų keltuvo "FL180" aprašymas

Mobilus keltuvas "FL180" yra valdomas elektra, su akumuliatoriumi. Rėmas pagamintas iš aliuminio stabilus, lankstus ir gali būti naudojamas daugelyje kėlimo situacijų: keliant nuo aukštų paviršiu tokių, kaip kėdė, dušo kėdė, lova, vežimėlis, bet tinka ir kėlimui nuo žemės. Lengvai transportuojamas ir manevruojamas, ratų bazės plotis gali būti keičiamas elektra arba mechaniškai. Avarinis nuleidimas gali būti atliekamas elektros varikliu arba& mechaniškai. Keturi ratukai 75mm diametro, du iš jų su stabdžiais.

Noriu pasiteirauti

Turite klausimų? Klauskite.

Informacija klientams: +370 698 89 208
Mūsų darbo laikas: Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
El.paštas: info@mprekyba.lt
Arba klausimus galite užduoti per užklausos formą

1 2 3