Informacija tel.: (8 - 698) 89 208 / Adresas: Metalistų g. 8, LT-78136 Šiauliai

UAB M Prekyba
Kontaktinis tel.: +370 698 89 208
El.pastas: info@mprekyba.lt
Adresas: Metalistų g. 8, LT-78136 Šiauliai

Mūsų darbo laikas:
Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
Savaitgaliais nedirbame

grįžti atgal

Pacientų perkėlimo priemonės

Svarbi informacija klientams: žemiau pateikiame dalį mūsų įmonės siūlomo asortimento. Dėl išsamesnės informacijos ar kitų prekių kreipkitės nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą esančią prie konkrečios prekės.

Pacientų perslinkimo lenta "GLIDE1"

Prekės kodas: GLIDE1
Išoriniai išmatavimai: 152x 63 cm
Svoris: 3,5 kg

Paciento perslinkimo lentos "GLIDE1" aprašymas

Perslinkimo lenta "GLIDE1" yra naudojama pacientams perslinkti tarp dviejų skirtingų paviršių, kaip lova-lova, lova-vežimėlis ir pan., naudojant ją kartu su perslinkimo paklode. Lenta pagaminta iš aukštos kokybės HDPE, kurios viena pusė slidi, kita su neslidžiu paviršiumi. Lenta atspari rūgštims, dezinfekcinėms medžiagoms, lengvai valoma bei laidi rentgeno spinduliams. Po dvi rankenas kiekvienam šone, patogesniam įsikibimui.

Noriu pasiteirauti

Pacientų perslinkimo lenta "GLIDE2"

Prekės kodas: GLIDE2
Išoriniai išmatavimai: 170x 65 cm
Svoris: 3,5 kg

Paciento perslinkimo lentos "GLIDE2" aprašymas

Pacientų perslinkimo lenta "GLIDE2" yra naudojama pacientams perslinkti tarp dviejų skirtingų paviršių, kaip lova-lova, lova-vežimėlis ir pan., naudojant ją kartu su perslinkimo paklode. Lenta pagaminta iš aukštos kokybės HDPE, kurios viena pusė slidi, kita su neslidžiu paviršiumi. Lenta atspari rūgštims, dezinfekcinėms medžiagoms, lengvai valoma bei laidi rentgeno spinduliams. Po tris rankenas kiekvienam šone, patogesniam įsikibimui.

Noriu pasiteirauti

Pacientų perslinkimo paklodė "GLIDE"

Prekės kodas: GLIDE
Išmatavimo dydžiai: 150 x150 cm

Perslinkimo paklodės "GLIDE" aprašymas

Pacientų perslinkimo paklodė "GLIDE" yra skirta lengvesniam pacientų perslinkimui, naudojant perslinkimo lentas GLIDE1, GLIDE2. Dydis 150 x150 cm, paklodė pagaminta iš stipraus nailono.

Noriu pasiteirauti

Paciento perslinkimo lenta "ROLL"

Prekės kodas: ROLL
Išoriniai išmatavimai: 177x 50 cm
Svoris: 2,7 kg

Paciento perslinkimo lentos "ROLL" aprašymas

Pacientų perslinkimo lenta "ROLL PRO" yra naudojama pacientams perslinkti tarp dviejų skirtingų paviršių, kaip lova-lova, lova-vežimėlis ir pan., bei skirta intensyviam naudojimui ligoninėse, slaugos namuose su slankiu paviršiumi. Lenta pagaminta iš aukštos kokybės polietileno, slanki medžiaga paviršiuje iš teflonu dengto poliesterio. Lenta perlenkiama pusiau. Lentos paviršius atsparus rūgštims, dezinfekcinėms medžiagoms, lengvai valomas, antibakterinis, laidus rentgeno spinduliams. Su rankenomis galuose patogesniam įsikibimui. Galimi skirtingi dydžiai.

Noriu pasiteirauti

Turite klausimų? Klauskite.

Informacija klientams: +370 698 89 208
Mūsų darbo laikas: Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
El.paštas: info@mprekyba.lt
Arba klausimus galite užduoti per užklausos formą

1 2 3