Informacija tel.: (8 - 698) 89 208 / Adresas: Metalistų g. 8, LT-78136 Šiauliai

UAB M Prekyba
Kontaktinis tel.: +370 698 89 208
El.pastas: info@mprekyba.lt
Adresas: Metalistų g. 8, LT-78136 Šiauliai

Mūsų darbo laikas:
Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
Savaitgaliais nedirbame

grįžti atgal

Ginekologinės kėdės

Svarbi informacija klientams: žemiau pateikiame dalį mūsų įmonės siūlomo asortimento. Dėl išsamesnės informacijos ar kitų prekių kreipkitės nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą esančią prie konkrečios prekės.

Ginekologinė kėdė "Lemi Gyno Plus"

Prekės kodas: Lemi Gyno Plus
Sekcijų skaičius: 2 arba 3
Leistina apkrova: 200 kg
Išoriniai išmatavimai: 170x 62 cm
Aukščio reguliavimas ribose: 51-102 cm
Trendelenburgas: 36°
Pasukimas apie vertikalią ašį: 180°

Ginekologinės kėdės "Lemi Gyno Plus" aprašymas

Ginekologinė kėdė "Lemi Gyno Plus" yra suprojektuota ginekologinėms procedūroms ir apžiūrai. Elektros variklių pagalba reguliuojamas kėdės aukštis, nugaros dalis ir trendelenburgo pozicija. Funkcijų nustatymas gali būti atliekamas kojiniu arba rankiniu pulteliu. Kėdė rotuojama apie vertikalią ašį 180°, po 90° į kairę ir dešinę pusę. Kėdė pasižymi dideliu aukščio keitimo diapazonu, taip pat besiūle kėdės danga, kuri ypatingai palengvina valymą bei priežiūrą. Kėdė komplektuojama su didelės talpos nerūdijančio plieno indu biologinėms atliekoms, ABS plastiko skydu uždengtu pagrindu, taip pat dideliu papildomų priedų tokių kaip rankų ir kojų laikikliai, ratai, sėdimosios dalies prailginimas ir kt. pasirinkimu.

Noriu pasiteirauti

Ginekologinė kėdė "Lemi Gyno"

Prekės kodas: Lemi Gyno
Sekcijų skaičius: 3 arba 4
Leistina apkrova: 200 kg
Maks. išoriniai išmatavimai: 199x 62 cm
Aukščio reguliavimas ribose: 66-95 cm
Trendelenburgas: 25°
Pasukimas apie vertikalią ašį: nėra

Ginekologinės kėdės "Lemi Gyno" aprašymas

Ginekologinė kėdė "Lemi Gyno" yra suprojektuota ginekologinėms procedūroms ir apžiūrai. Elektros variklių pagalba reguliuojamas kėdės aukštis, nugaros dalis ir trendelenburgo pozicija. Galvos dalies pokrypis reguliuojamas mechaniškai. Funkcijų nustatymas gali būti atliekamas kojiniu arba rankiniu pulteliu. Kėdė pasižymi patogiu ergonominiu čiužiniu, kuris yra net 12cm storio. Kėdė komplektuojama su ištraukiamu ir išimamu nerūdijančio plieno indu biologinėms atliekoms, ABS plastiko skydu uždengtu pagrindu, taip pat dideliu papildomų priedų tokių kaip rankų ir kojų laikikliai, ratai, sėdimosios dalies prailginimas ir kt. pasirinkimu.

Noriu pasiteirauti

Ginekologinė kėdė "Lemi Hydro Gyno"

Prekės kodas: Lemi Hydro Gyno
Sekcijų skaičius: 3 arba 4
Leistina apkrova: 150 kg
Maks. išoriniai išmatavimai: 199x 62 cm
Aukščio reguliavimas ribose: 67-83 cm
Trendelenburgas: 25°
Pasukimas apie vertikalią ašį: 360°

Ginekologinės kėdės "Lemi Hydro Gyno" aprašymas

Ginekologinė kėdė "Lemi Hydro Gyno" yra suprojektuota ginekologinėms procedūroms ir apžiūrai. Kėdės aukštis reguliuojamas hidraulinio cilindro pagalba, nugaros dalis, galvos atrama bei trendelenburgo pozicija reguliuojamos mechaniškai. Kėdės pasukimo kampas fiksuojamas taip pat mechaniškai. Kėdė pasižymi patogiu ergonominiu čiužiniu, kuris yra net 12cm storio. Kėdė komplektuojama su ištraukiamu ir išimamu nerūdijančio plieno indu biologinėms atliekoms, ABS plastiko skydu uždengtu pagrindu, taip pat dideliu papildomų priedų tokių kaip rankų ir kojų laikikliai, ratai, sėdimosios dalies prailginimas ir kt. pasirinkimu.

Noriu pasiteirauti

Universali ginekologinė kėdė "Venus"

Prekės kodas: Venus
Sekcijų skaičius: 2 arba 3
Leistina apkrova: 220 kg
Maks. išoriniai išmatavimai: 180x 90 cm
Aukščio reguliavimas ribose: 47-100 cm
Trendelenburgas: 20°

Universalios ginekologinės kėdės "Venus" aprašymas

Universali ginekologinė kėdė "Venus" yra suprojektuota ginekologinėms procedūroms ir apžiūrai bei nesunkiai transformuojama į pilno ilgio apžiūrų kušetę. Elektros variklių pagalba reguliuojamas kėdės aukštis, nugaros dalis ir trendelenburgo pozicija. Funkcijų nustatymas gali būti atliekamas kojiniu arba rankiniu pulteliu. Kėdės čiužinys besiūlis ir lengvai valomas bei dezinfekuojamas. Kėdė komplektuojama su ištraukiamu ir išimamu nerūdijančio plieno indu biologinėms atliekoms, popierinio rankšluoščio laikikliu bei kojų laikikliais. Keturi ratukai 100mm diametro, visi su individualiais stabdžiais. Didelis papildomų priedų pasirinkimas.

Noriu pasiteirauti

Turite klausimų? Klauskite.

Informacija klientams: +370 698 89 208
Mūsų darbo laikas: Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
El.paštas: info@mprekyba.lt
Arba klausimus galite užduoti per užklausos formą

1 2 3