Informacija tel.: (8 - 698) 89 208 / Adresas: Metalistų g. 8, LT-78136 Šiauliai

UAB M Prekyba
Kontaktinis tel.: +370 698 89 208
El.pastas: info@mprekyba.lt
Adresas: Metalistų g. 8, LT-78136 Šiauliai

Mūsų darbo laikas:
Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
Savaitgaliais nedirbame

grįžti atgal

Kosmetologinės kėdės

Svarbi informacija klientams: žemiau pateikiame dalį mūsų įmonės siūlomo asortimento. Dėl išsamesnės informacijos ar kitų prekių kreipkitės nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą esančią prie konkrečios prekės.

Multifunkcinė kosmetologinė kėdė "Syncro"

Prekės kodas: Syncro
Sekcijų skaičius: 5
Leistina apkrova: 200 kg
Išoriniai išmatavimai: 190x 62 cm
Aukščio reguliavimas ribose: 62-92 cm
Trendelenburgas: 25°

Multifunkcinės kosmetologinės kėdės "Syncro" aprašymas

Multifunkcinė kosmetologinė kėdė "Syncro" yra suprojektuota dermatologinėms procedūroms, gydymui lazeriu ir bendrajai apžiūrai. Puikiai tinka veido kosmetologinėms procedūroms, epiliacijai, manikiūrui-pedikiūrui ir kt. Elektros variklių pagalba reguliuojamas kėdės aukštis, nugaros ir kojų dalies sinchroninis pakėlimas/nuleidimas bei trendelenburgo pozicija. Kojų dalį galima fiksuoti horizontalioje padėtyje. Galvos ir pėdų dalys gali būti prailgintos arba nuimtos. Funkcijų nustatymas gali būti atliekamas kojiniu arba rankiniu pulteliu. Didelis papildomų priedų pasirinkimas.

Noriu pasiteirauti

Kosmetologinė kėdė "Hair Tech"

Prekės kodas: Hair Tech
Sekcijų skaičius: 5
Leistina apkrova: 200 kg
Išoriniai išmatavimai: 172x 68 cm
Aukščio reguliavimas ribose: 62-92 cm
Trendelenburgas: 25°

Kosmetologinės kėdės "Hair Tech" aprašymas

Kosmetologinė kėdė "Hair Tech" suprojektuota plaukų persodinimo procedūroms, tačiau gali būti naudojama ir kitoms ilgai trunkančioms procedūroms. Elektros variklių pagalba reguliuojamas kėdės aukštis, nugaros, kojų dalys, nugaros ir kojų dalies sinchroninis pakėlimas/nuleidimas bei trendelenburgo pozicija. Kėdė turi ypatingai storą ir kvėpuojantį čiužinį, kad pacientas ilgai trunkančių procedūrų metu jaustųsi komfortiškai. Galvos dalis reguliuojama visomis kryptimis, pėdų dalis gali būti prailginta arba nuimta. Kėdė rotuojama apie vertikalią ašį 180°, po 90° į kairę ir dešinę pusę. Funkcijų nustatymas gali būti atliekamas kojiniu arba rankiniu pulteliu. Didelis papildomų priedų pasirinkimas.

Noriu pasiteirauti

Podiatrinė kėdė "Slinder"

Prekės kodas: Slinder
Sekcijų skaičius: 4
Leistina apkrova: 200 kg
Išoriniai išmatavimai: 149x 62 cm
Aukščio reguliavimas ribose: 47-100 cm
Trendelenburgas: 25°

Podiatrinės kėdės "Slinder" aprašymas

Podiatrinė kėdė "Slinder" yra suprojektuota podiatrinėms procedūroms bei pedikiūrui ir pasižymi optimaliu funkcionalumo, kokybės ir kainos santykiu. Elektros variklių pagalba reguliuojamas kėdės aukštis bei trendelenburgo pozicija. Nugaros ir kojų dalys bei kėdės pasukimo kampo fiksavimas reguliuojamas mechaniškai. Ergonomiškos kojų dalys gali būti prailginamos iki 23cm. Kėdės kojų dalies aukštis maksimaliame taške siekia 135cm, tai ypatingai patogu, nes atliekant procedūras nereikia susilenkti. Kėdė rotuojama apie vertikalią ašį 180°, po 90° į kairę ir dešinę pusę, atskirai rotuojamos ir kojų atramos. Funkcijų nustatymas gali būti atliekamas kojiniu pulteliu.

Noriu pasiteirauti

Kėdė podiatrinėms procedūroms "Podo High"

Prekės kodas: Podo High
Sekcijų skaičius: 4
Leistina apkrova: 200 kg
Išoriniai išmatavimai: 168x 59 cm
Aukščio reguliavimas ribose: 52-103 cm
Trendelenburgas: 30°

Podiatrinės kėdės "Podo High" aprašymas

Podiatrinė kėdė "Podo High" yra suprojektuota podiatrinėms procedūroms bei pedikiūrui ir pasižymi dideliu aukščio reguliavimo diapazonu. Elektros variklių pagalba reguliuojamas kėdės aukštis, nugaros dalis bei trendelenburgo pozicija. Kojų dalis bei kėdės pasukimo kampo fiksavimas reguliuojamas mechaniškai. Kėdė turi "0" mygtuko pozicija, grąžinančią kėdę į patogią nulipti poziciją. Ergonomiškos kojų dalys gali būti prailginamos iki 23cm, taip pat rotuojamos iki 30° į šonus. Kėdės kojų dalies aukštis maksimaliame taške siekia net 150cm, tai ypatingai patogu, nes atliekant procedūras nereikia susilenkti. Kėdė rotuojama apie vertikalią ašį 180°, po 90° į kairę ir dešinę pusę. Funkcijų nustatymas gali būti atliekamas kojiniu pulteliu.

Noriu pasiteirauti

Turite klausimų? Klauskite.

Informacija klientams: +370 698 89 208
Mūsų darbo laikas: Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
El.paštas: info@mprekyba.lt
Arba klausimus galite užduoti per užklausos formą

1 2