Informacija tel.: (8 - 698) 89 208 / Adresas: Metalistų g. 8, LT-78136 Šiauliai

UAB M Prekyba
Kontaktinis tel.: +370 698 89 208
El.pastas: info@mprekyba.lt
Adresas: Metalistų g. 8, LT-78136 Šiauliai

Mūsų darbo laikas:
Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
Savaitgaliais nedirbame

grįžti atgal

Specializuotos kėdės

Svarbi informacija klientams: žemiau pateikiame dalį mūsų įmonės siūlomo asortimento. Dėl išsamesnės informacijos ar kitų prekių kreipkitės nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą esančią prie konkrečios prekės.

Specializuota funkcinė kėdė-lova elektrokardiografijai "DEV95"

Prekės kodas: DEV95
Sekcijų skaičius: 3
Leistina apkrova: 220 kg
Lovos išoriniai išmatavimai: 70x195cm
Aukščio reguliavimas ribose: 66-100 cm

Specializuotos funkcinės kėdės-lovos elektrokardiografijai "DEV95" aprašymas

Specializuota funkcinė kėdė-lova elektrokardiografijai "DEV95" yra skirta elektrokardiografijos arba ultragarso procedūroms atlikti, nes užtikrina geresnį priėjimą prie paciento krūtinės. Kėdė paciento krūtinės dalyje turi išimamas dalis abiejuose šonuose. Kėdės aukštis bei nugaros dalies aukštis keičiamas elektros variklių pagalba, rankiniu pulteliu. Galvos dalis su išpjova veidui, reguliuojama dujinės spyruoklės pagalba. Kojų dalis reguliojama dujinės spyruoklės pagalba -12°/+60°. Kėdė turi keturis ratukus su individualiais stabdžiais. Didelis apmušalo spalvų pasirinkimas.

Noriu pasiteirauti

Universali specializuota funkcinė kėdė "Denta Med"

Prekės kodas: Denta Med
Sekcijų skaičius: 4
Leistina apkrova: 200 kg
Maks. išoriniai išmatavimai: 157x 58 cm
Aukščio reguliavimas ribose: 53-83 cm
Trendelenburgas: 30°
Pasukimas apie vertikalią ašį: 180°

Universalios specializuotos funkcinės kėdės "Denta Med" aprašymas

Universali specializuota funkcinė kėdė "Denta Med" yra tinkama LOR ir oftalmologijos kabinetams taip pat dantų technikams, implantologams, dantų chirurgams ir burnos higienistams. Elektros variklių pagalba reguliuojamas kėdės aukštis, nugaros ir kojų dalys, trendelenburgo pozicija, taip pat sinchronizuotas nugaros ir kojų dalies pakėlimas/nuleidimas. Galvos ir kojų dalių prailginimas atliekamas mechaniškai. Funkcijų nustatymas gali būti atliekamas kojiniu arba rankiniu pulteliu. Kėdė pasižymi patogiu ergonominiu čiužiniu. Kėdė komplektuojama su šoniniais bėgeliais papildomų priedų tvirtinimui, ABS plastiko skydu uždengtu pagrindu, taip pat dideliu papildomų priedų tokių kaip rankų laikiklių, įvairių galvos dalies tipų, ratų ir kt. pasirinkimu.

Noriu pasiteirauti

Universali specializuota funkcinė kėdė "ENT"

Prekės kodas: ENT
Sekcijų skaičius: 4
Leistina apkrova: 200 kg
Maks. išoriniai išmatavimai: 190x 65 cm
Aukščio reguliavimas ribose: 59-99 cm
Trendelenburgas: nėra
Pasukimas apie vertikalią ašį: 180°

Universalios specializuotos funkcinės kėdės "ENT" aprašymas

Universali specializuota funkcinė kėdė "ENT" yra tinkama LOR ir oftalmogologijos kabinetams. Elektros variklių pagalba reguliuojamas kėdės aukštis ir nugaros dalis, kojų dalis ir galvos dalis reguliuojamos mechaniškai. pakėlimas/nuleidimas. Galvos ir kojų dalių prailginimas atliekamas mechaniškai. Funkcijų nustatymas gali būti atliekamas kojiniu arba rankiniu pulteliu. Kėdė pasižymi patogiu ergonominiu čiužiniu. Kėdė komplektuojama su šoniniais bėgeliais papildomų priedų tvirtinimui, ABS plastiko skydu uždengtu pagrindu, taip pat dideliu papildomų priedų tokių kaip rankų laikiklių, įvairių galvos dalies tipų, ratų ir kt. pasirinkimu.

Noriu pasiteirauti

Universali specializuota funkcinė kėdė "Premium"

Prekės kodas: Premium
Sekcijų skaičius: 3
Leistina apkrova: 200 kg
Išoriniai išmatavimai: 227 x 87 cm
Aukščio reguliavimas ribose: 56-78 cm
Trendelenburgas: 0-25°

Universalios specializuotos kėdės "Premium" aprašymas

Universali specializuota funkcinė kėdė "Premium" sveikatos priežiūros įstaigoms. Kėdė tinka tiek dializėms, tiek kraujo paėmimo procedūroms, chemoterapijai ir kitoms sritims. Kėdė trijų dalių, kintamo aukščio. Elektros variklių pagalba valdomos visos kėdės dalys aukštis, nugaros, kojų, pėdų bei trendelenburgo pozicijos, sinchronizuotas nugaros ir kojų dalies pakėlimas/nuleidimas. Ranktūriai reguliuojamo aukščio pasukami į šonus ir pakeliami, ergonomiškai išlenkti. Kėdės valdymas atliekamas rankiniu pulteliu. Kėdė turi pagalvėlę, keturis dvigubus 100 mm diametro ratukus su centriniu stabdžiu.

Noriu pasiteirauti

Turite klausimų? Klauskite.

Informacija klientams: +370 698 89 208
Mūsų darbo laikas: Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
El.paštas: info@mprekyba.lt
Arba klausimus galite užduoti per užklausos formą

1 2