Informacija tel.: (8 - 698) 89 208 / Adresas: Metalistų g. 8, LT-78136 Šiauliai

UAB M Prekyba
Kontaktinis tel.: +370 698 89 208
El.pastas: info@mprekyba.lt
Adresas: Metalistų g. 8, LT-78136 Šiauliai

Mūsų darbo laikas:
Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
Savaitgaliais nedirbame

grįžti atgal

Staliukai medicinos prietaisams

Svarbi informacija klientams: žemiau pateikiame dalį mūsų įmonės siūlomo asortimento. Dėl išsamesnės informacijos ar kitų prekių kreipkitės nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą esančią prie konkrečios prekės.

Staliukas medicininiams prietaisams "HAE"

Prekės kodas: HAE
Išoriniai išmatavimai: 70 x 65 x 152 cm

Staliuko medicininiams prietaisams "HAE" aprašymas

Staliukas medicininiams prietaisams "HAE" yra tvirtos, bet lengvos konstrukcijos staliukas gali būti naudojamas daugelyje sričių, nes yra aukštos kokybės ir lengvai transformuojamas ir pritaikomas bet kurio kliento poreikiams. Rėmas pagamintas iš aliuminio, lentynos ir stalčiai iš dažyto plieno. Visi kampai užapvalinti, rėme gali būti paslemiami medicininių prietaisų laidai. Maksimali apkrova 130kg. Galimi įvairūs stalčių ir lentynų išdėstymo variantai, taip pat papildomi priedai: monitoriaus ir kitų prietaisų laikikliai, infuziniai stovai, dėžutės ir pan.

Noriu pasiteirauti

Staliukas medicininiams prietaisams "HAE2"

Prekės kodas: HAE2
Išoriniai išmatavimai: 55 x 57 x 97 cm

Staliuko medicininiams prietaisams "HAE2" aprašymas

Staliukas medicininiams prietaisams "HAE2" yra tvirtos, bet lengvos konstrukcijos staliukas gali būti naudojamas daugelyje sričių, nes yra aukštos kokybės, lengvai transformuojamas ir pritaikomas bet kurio kliento poreikiams. Tinkamas monitoriams ir susijusiems prietaisams integruoti. Rėmas pagamintas iš aliuminio, lentynos ir stalčiai iš dažyto plieno. Visi kampai užapvalinti, rėme gali būti paslemiami medicininių prietaisų laidai. Maksimali apkrova 60kg. Galimi įvairūs stalčių ir lentynų išdėstymo variantai, taip pat papildomi priedai: monitoriaus ir kitų prietaisų laikikliai, infuziniai stovai, dėžutės ir pan.

Noriu pasiteirauti

Staliukas-vežimėlis medicininiams prietaisams "HAE3"

Prekės kodas: HAE3
Išoriniai išmatavimai: 77 x 58 x 104 cm

Staliuko medicininiams prietaisams "HAE3" aprašymas

Staliukas-vežimėlis medicininiams prietaisams "HAE3" yra tinkamas tiek nedideliems medicinos prietaisams transportuoti, tiek įvairioms procedūroms atlikti, nes pasižymi universalumu. Staliukas gali būti komplektuojamas su stalčiais, lentynomis ir kitais priedais. Ypatingai lengva konstrukcija dėka naudojamų aliuminio detalių ir tvirto plastiko. Maksimali apkrova 130kg.

Noriu pasiteirauti

Staliukas-vežimėlis medicininiams prietaisams "HAE4"

Prekės kodas: HAE4
Išoriniai išmatavimai: 55 x 56 x 81 (a) cm

Staliuko medicininiams prietaisams "HAE4" aprašymas

Staliukas-vežimėlis medicininiams prietaisams "HAE4" yra tinkamas tiek nedideliems medicinos prietaisams transportuoti, tiek įvairioms procedūroms atlikti, nes pasižymi universalumu. Staliukas gali būti komplektuojamas su stalčiais, lentynomis ir kitais priedais. Lengva konstrukcija iš aliuminio rėmo ir plastiku laminuotos MDP.

Noriu pasiteirauti

Turite klausimų? Klauskite.

Informacija klientams: +370 698 89 208
Mūsų darbo laikas: Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
El.paštas: info@mprekyba.lt
Arba klausimus galite užduoti per užklausos formą

1 2