Informacija tel.: (8 - 698) 89 208 / Adresas: Metalistų g. 8, LT-78136 Šiauliai

UAB M Prekyba
Kontaktinis tel.: +370 698 89 208
El.pastas: info@mprekyba.lt
Adresas: Metalistų g. 8, LT-78136 Šiauliai

Mūsų darbo laikas:
Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
Savaitgaliais nedirbame

grįžti atgal

Operaciniai stalai

Svarbi informacija klientams: žemiau pateikiame dalį mūsų įmonės siūlomo asortimento. Dėl išsamesnės informacijos ar kitų prekių kreipkitės nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą esančią prie konkrečios prekės.

Universalus operacinis stalas "SU-02"

Prekės kodas: SU-02
Sekcijų skaičius: 4-6
Darbinio paviršiaus išmatavimai: 204-216 x 55 cm
Aukščio reguliavimas ribose: 73-103 cm
Trendelenburgas/atv.trendelenburgas: ± 30º
Lateralinis pavertimas: ± 25º
Leistina apkrova: 200 kg

Operacinio stalo "SU-02" aprašymas

Universalus operacinis stalas "SU-02", tinkantis bendrajai ir specializuotai chirurgijai, su dideliu papildomų priedų pasirinkimu. Stalo rėmas pagamintas iš rūgštims atsparaus nerūdijančio plieno, visi paviršiai matiniai. Ratų bazė gali būti "T" arba "H" formos, su pakeliamais ratais. Stalo aukštis reguliuojamas hidrauliniu cilindru, pedalo pagalba, stalo dalys reguliuojamos dujinėmis spyruoklėmis, išskyrus lateralinį pavertimą ir inkstų dalies pakėlimą, kurie atliekami sukamomis rankenomis. Gulimasis paviršius, išskyrus kojų dalį, laidus rentgeno spinduliams ir tinkamas naudojimui su "C" tipo rentgeno prietaisu.

Noriu pasiteirauti

Universalus operacinis stalas "SU-03"

Prekės kodas: SU-03
Sekcijų skaičius: 4-6
Darbinio paviršiaus išmatavimai: 204 x 55 cm
Aukščio reguliavimas ribose: 74-114 cm
Trendelenburgas/atv.trendelenburgas: ± 40º
Lateralinis pavertimas: ± 30º
Leistina apkrova: 350 kg

Operacinio stalo "SU-03" aprašymas

Universalus operacinis stalas "SU-03", tinkantis bendrajai ir specializuotai chirurgijai, su dideliu papildomų priedų pasirinkimu. Stalo rėmas pagamintas iš rūgštims atsparaus nerūdijančio plieno, visi paviršiai matiniai. Stalo aukštis, trendelenburgo ir atvirkštinio trendelenburgo pozicijos, lateralinis posvyris bei gulimojo paviršiaus stabilizavimas atliekamas elektromagnetinių variklių pagalba, rankiniu pulteliu. Rėmas su pakeliamais ratais. Stalo kojų ir galvos dalys reguliuojamos dujinėmis spyruoklėmis, inkstų dalies pakėlimas atliekamas rankena. Gulimasis paviršius, išskyrus kojų dalį, laidus rentgeno spinduliams ir tinkamas naudojimui su "C" tipo rentgeno prietaisu.

Noriu pasiteirauti

Universalus operacinis stalas "SU-04"

Prekės kodas: SU-04
Sekcijų skaičius: 4-6
Darbinio paviršiaus išmatavimai: 216 x 55 cm
Aukščio reguliavimas ribose: 79-104 cm
Trendelenburgas/atv.trendelenburgas: ± 25/16º
Lateralinis pavertimas: ± 20º
Leistina apkrova: 200 kg

Operacinio stalo "SU-04" aprašymas

Universalus operacinis stalas "SU-04", sukurtas didesniam paciento komfortui užtikrinti tinkantis bendrajai ir specializuotai chirurgijai, su dideliu papildomų priedų pasirinkimu. Pagrindinė stalo ypatybė, specialus rėmas, kurio dėka stalo gulimasis paviršius su pacientu gali būti perkeltas ant specialaus vežimėlio, kuriuo pacientas gali būti pervežtas į pooperacinę palatą. Ant stalo kolonos tuo metu gali būti uždedamas kitas gulimasis paviršius. Stalo rėmas pagamintas iš rūgštims atsparaus nerūdijančio plieno, visi paviršiai matiniai. Stalo aukštis, trendelenburgo ir atvirkštinio trendelenburgo pozicijos, lateralinis posvyris bei gulimojo paviršiaus stabilizavimas atliekamas elektromagnetinių variklių pagalba, rankiniu pulteliu. Rėmas su pakeliamais ratais. Stalo kojų ir galvos dalys reguliuojamos dujinėmis spyruoklėmis. Gulimasis paviršius, išskyrus kojų dalį, laidus rentgeno spinduliams ir tinkamas naudojimui su "C" tipo rentgeno prietaisu.

Noriu pasiteirauti

Kraujagyslių ir endoskopinis operacinis stalas "SU-07"

Prekės kodas: SU-07
Sekcijų skaičius: 1
Darbinio paviršiaus išmatavimai: 220 x 54 cm
Aukščio reguliavimas ribose: 80-120 cm
Trendelenburgas/atv.trendelenburgas: ± 16/25º
Lateralinis pavertimas: ± 23º
Leistina apkrova: 180 kg

Kraujagyslių ir endoskopinio operacinio stalo "SU-07" aprašymas

Operacinis stalas "SU-07" suprojektuotas kraujagyslių bei endoskopinėms operacijoms atlikti, tačiau tinkantis ir kitoms chirurgijos sritims, kurių metu reikalingas nuolatinis paciento stebėjimas rentgeno aparatu. Stalo gulimasis paviršius pagamintas iš anglies pluošto ir reguliuojamas X bei Y koordinačių plokštumose, ypatingai tinka tokių operacijų metu, nes užtikrina gerą matomumą dirbant rentgenu. Stalo aukštis, trendelenburgo ir atvirkštinio trendelenburgo pozicijos, lateralinis posvyris bei gulimojo paviršiaus stabilizavimas atliekamas elektromagnetinių variklių pagalba, rankiniu pulteliu. "C" tipo rengeno aparatą galima naudoti 360 laipsnių kampu aplink stalą. Stalo rėmas pagamintas iš rūgštims atsparaus nerūdijančio plieno, visi paviršiai matiniai. Stalas su pakeliamais ratukais, lengvesniam pervežimui. Čiužinys pagamintas iš visko elastinio porolono, užtikrinančio komfortą pacientui ilgų operacijų metu.

Noriu pasiteirauti

Turite klausimų? Klauskite.

Informacija klientams: +370 698 89 208
Mūsų darbo laikas: Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
El.paštas: info@mprekyba.lt
Arba klausimus galite užduoti per užklausos formą

1 2