Informacija tel.: (8 - 698) 89 208 / Adresas: Metalistų g. 8, LT-78136 Šiauliai

UAB M Prekyba
Kontaktinis tel.: +370 698 89 208
El.pastas: info@mprekyba.lt
Adresas: Metalistų g. 8, LT-78136 Šiauliai

Mūsų darbo laikas:
Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
Savaitgaliais nedirbame

grįžti atgal

Ligonių transportavimo

Svarbi informacija klientams: žemiau pateikiame dalį mūsų įmonės siūlomo asortimento. Dėl išsamesnės informacijos ar kitų prekių kreipkitės nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą esančią prie konkrečios prekės.

Pacientų transportavimo vežimėlis "320820"

Prekės kodas: 320820
Vežimėlio sekcijų skaičius: 2
Vežimėlio leistina apkrova: 240 kg
Išoriniai išmatavimai: 211 x 79 x 61-94 cm
Trendelenburgas: +17°
Atv. trendelenburgas: -17°

Pacientų transportavimo vežimėlio "320820" aprašymas

Pacientų transportavimo vežimėlis "320820" yra skirtas pacientų pervežimui vidaus patalpose. Rėmas pagamintas iš epoksio poliesterio dažais milteliniu būdu dengto plieno. Aukštis, trendelenburgo bei atvirkštinio trendelenburgo pozicijos reguliuojamos hidraulinių "kolonos" tipo cilindrų pagalba, spaudžiant tam skirtus kojinius pedalus. Pedalai įrengti abiejose vežimėlio pusėse. Nugaros dalis reguliuojama dujinės spyruoklės pagalba. Gulimasis paviršius pagamintas iš rentgeno spinduliam laidžios medžiagos, gali būti komplektuojamas ir rentgeno kasetės laikiklis. Galvos dalyje esančios stūmimo rankenos nulenkiamos, kojų dalyje esančios stūmimo rankenos gali būti nuimamos. Vežimėlis komplektuojamas su nulenkiamais šoniniais ranktūriais. Važiuoklė uždengta ABS plastiko gaubtu lengvesniam valymui, su keturiais 200mm diametro ratais ir centriniu trijų pozicijų stabdžiu.

Noriu pasiteirauti

Pacientų transportavimo vežimėlis "Sisty"

Prekės kodas: Sisty
Vežimėlio sekcijų skaičius: 2
Vežimėlio leistina apkrova: 220 kg
Išoriniai išmatavimai: 210 x 80 x 55-89 cm
Trendelenburgas: +14°
Atv. trendelenburgas -12°

Pacientų transportavimo vežimėlio "Sisty" aprašymas

Pacientų transportavimo vežimėlis "Sisty" yra skirtas pacientų pervežimui vidaus patalpose. Rėmas pagamintas iš epoksio poliesterio dažais milteliniu būdu dengto plieno. Aukštis reguliuojamas hidraulinio cilindro pagalba, spaudžiant tam skirtus kojinius pedalus. Pedalai įrengti abiejose vežimėlio pusėse. Nugaros dalis, trendelenburgo bei atvirkštinio trendelenburgo pozicijos reguliuojamos dujinių spyruoklių pagalba. Gulimasis paviršius pagamintas iš vielos tinklo. Galvos ir kojų dalyje stūmimo rankenos. Vežimėlis komplektuojamas su nulenkiamais šoniniais ranktūriais. Važiuoklė su keturiais 200mm diametro ratais ir centriniu trijų pozicijų stabdžiu.

Noriu pasiteirauti

Pacientų transportavimo vežimėlis "OneDay"

Prekės kodas: OneDay
Sekcijų skaičius: 4
Leistina apkrova: 260 kg
Išoriniai išmatavimai: 199 x 89 x 40-80 cm
Trendelenburgas: +17°
Atv. trendelenburgas -17°

Pacientų transportavimo vežimėlio "ONEDAY" aprašymas

Universalus pacientų transportavimo vežimėlis "OneDay" yra suprojektuotas pacientų pervežimui ir trumpalaikiam iki 3 dienų hospitalizavimui. Tai tarpinis variantas tarp lovos ir transportavimo vežimėlio, kad pacientui atliekant tyrimus ar kitas procedūras, jo nereikėtų dažnai kilnoti iš lovos į vežimėlį ir atgal. Vežimėlis yra keturių dalių, visų funkcijų valdymas atliekamas elektros variklių pagalba, rankiniu pulteliu. Vežimėlis turi akumuliatorių ir yra nepriklausomas nuo elektros tinklo pervežimų metu. Rėmas pagamintas iš epoksio poliesterio dažais milteliniu būdu dengto plieno. Galvūgalis ir kojūgalis pagaminti iš ABS plastiko su vežimėlio pervežimui patogiomis rankenomis. Gulimąją dalį galima pailginti iki 18cm. Vežimėlis komplektuojamas su nulenkiamais šoniniais ranktūriais. Važiuoklė su keturiais 200mm diametro ratais ir centriniu trijų pozicijų stabdžiu. Yra penktasis ratukas, lengvesniam vežimėlio manevravimui.

Noriu pasiteirauti

Pacientų transportavimo vežimėlis "212"

Prekės kodas: 212
Sekcijų skaičius: 2
Leistina apkrova: 200 kg
Išoriniai išmatavimai: 212 x 79 x 55-95 cm

Pacientų transportavimo vežimėlio "212" aprašymas

Pacientų transportavimo vežimėlis "212" yra skirtas pacientų pervežimui vidaus patalpose. Rėmas pagamintas iš epoksio poliesterio dažais milteliniu būdu dengto plieno. Aukštis reguliuojamas hidraulinio cilindro pagalba, spaudžiant tam skirtus kojinius pedalus. Pedalai įrengti abiejose vežimėlio pusėse. Nugaros dalis, trendelenburgo bei atvirkštinio trendelenburgo pozicijos reguliuojamos dujinių spyruoklių pagalba. Gulimasis paviršius pagamintas iš HPL plokštės, laidus rentgeno spinduliams. Galvos ir kojų dalyje stūmimo rankenos. Vežimėlis komplektuojamas su nulenkiamais šoniniais ranktūriais. Važiuoklė su keturiais 150mm arba 200mm diametro ratais ir centriniu trijų pozicijų stabdžiu. Vežimėlio išmatavimai, gulimosios dalies sekcijų skaičius bei kiti parametrai gali būti keičiami pagal kliento poreikius.

Noriu pasiteirauti

Turite klausimų? Klauskite.

Informacija klientams: +370 698 89 208
Mūsų darbo laikas: Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
El.paštas: info@mprekyba.lt
Arba klausimus galite užduoti per užklausos formą

1 2 3