Informacija tel.: (8 - 698) 89 208 / Adresas: Metalistų g. 8, LT-78136 Šiauliai

UAB M Prekyba
Kontaktinis tel.: +370 698 89 208
El.pastas: info@mprekyba.lt
Adresas: Metalistų g. 8, LT-78136 Šiauliai

Mūsų darbo laikas:
Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
Savaitgaliais nedirbame

grįžti atgal

Hidroterapija

Svarbi informacija klientams: žemiau pateikiame dalį mūsų įmonės siūlomo asortimento. Dėl išsamesnės informacijos ar kitų prekių kreipkitės nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą esančią prie konkrečios prekės.

Hidromasažinė vonia "ORION"

Prekės kodas: ORION
Išoriniai išmatavimai: 214 x 85 x 85 (a) cm
Galia: 4,5 kW

Hidromasažinės vonios "ORION" aprašymas

Hidromasažinė vonia "ORION" yra profesionali, multifunkcinė vonia hidroterapijai, atliekanti sukūrinės, perlinės vonios funkcijas, o taip pat automatinį hidromasažą. Orion yra taupanti vandenį ir lengvai naudojama dėka aukštos technologijos liečiamo ekrano, automatinių nustatymų ir greito išleidimo. Orion rekomenduojama hidroterapijos bei grožio procedūrų centrams, bet tinka ir naudojimui namuose.

Orion gali atlikti šias procedūras: sukūrinė vonia (26 purkštukai, nukreipti į kojas, blauzdas, šlaunis bei nugarą), povandeninis masažas (pukštukai su spaudimo reguliavimu), perlinis masažas (skylutės vonios dugne), techniniai parametrai: talpa (procedūrų metu): 160-280 l, maksimalus tūris.: 320 l, pripildymo išleidimo laikas: apie 4 min., žarnos slėgis: 0 – 4 bar, el.maitinimas: 230V / 50 Hz, svoris: 170 kg, saugumo klasė: Klasė I, tipas B.

Noriu pasiteirauti

Sauso masažo lova "AQUA"

Prekės kodas: Aqua
Išoriniai išmatavimai: 237 x 114 x 70 (a) cm
Galia: 3,5 kW

Sauso masažo lovos "Aqua" aprašymas

Sauso masažo lova "Aqua" yra multifunkcinis membraninis masažo prietaisas, naudojamas medicinos ir fitness centruose, taip pat reabilitacijai. Prietaisas naudojamas sausam hidromasažui atlikti. Membrana, ant kurios yra paguldomas pacientas yra veikiama vandens srovės, skirtingais pukštukais. Aqua sauso masažo prietaisas leidžia nustatyti procedūros laiką, dažnį ir masažo zonas. Aqua sudaro 24 purkštukai ir 6 skirtingos masažo zonos. Komfortui užtikrinti, vandens temeperatūra prietaiso viduje gali būti reguliuojama ir palaikoma nustatytos temperatūros visų procedūrų metu. Aqua turi šešias įdiegtas masažo programas, varototojas gali nustatyti savo parametrus. Aqua pagerina kraujo cirkuliaciją, taip pat pagerina deguonies pernešimą į audinius. Padidėjęs endorfinų kiekis mažina skausmą, o prietaiso naudojimas su šiltu vandeniu atpalaiduoja kūną, sumažina stresą ir padidina galūnių judrumą.

Bendrosios savybės: 6 masažo zonos, 6 masažo programos, paciento komforto ir privatumo užtikrinimas, trumpas pasiruošimo laikas, garantuota higiena, nereikia papildomų vandens ir nuotekų įvadų, nereikia keisti vandens, pastovi temperatūra, liečiamas ekranas, LED apšvietimas apačioje. Techniniai parametrai: tūris: 220 l, el.šaltinis: 230 V / 50 Hz, svoris: 190 kg (be vandens).

Noriu pasiteirauti

Povandeninio masažo pompa "MOBIL"

Prekės kodas: MOBIL
Išoriniai išmatavimai: 42 x 64 x 95 (a) cm
Galia: 1400 W

Povandeninio masažo pompos "MOBIL" aprašymas

3 keičiamos galvutės, pompos „sauso“ rėžimo apsauga, manometras, elektroninis valdymas su elektroniniu termometru, integruota dezinfekavimo kamera, srovės reguliatorius (iki 4 Bar), ištraukimo ir masažavimo žarnos, mobilus siurblys su ratukais. Ratukai su stabdžiais, transportavimo rankenos, GROHE komplektuojančios dalys. Srovės stiprumas (slėgis): 0 – 4 Bar, el. šaltinis: 230 V / 50 Hz, saugumo klasė: Klasė I, tipas B.

Noriu pasiteirauti

Turite klausimų? Klauskite.

Informacija klientams: +370 698 89 208
Mūsų darbo laikas: Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
El.paštas: info@mprekyba.lt
Arba klausimus galite užduoti per užklausos formą