Apie mus

2010 metais, sujungę tris komponentus – profesionalumą, darbštumą ir jaunatvišką maksimalizmą – įkūrėme individualią įmonę M Prekyba. Vėliau įmonė buvo reorganizuota į UAB M Prekyba.

UAB M Prekyba specializuojasi medicininių baldų, reikmenų bei kitos reabilitacinės įrangos prekyboje bei jos aptarnavime. Užsakovams galime pasiūlyti platų asortimentą: funkcinės lovos, funkcinės kėdės, čiužiniai pragulų profilaktikai, pacientų transportavimo vežimėliai, multifunkciniai vežimėliai, nerūdijančio plieno baldai, medicininiai biuro baldai, neįgaliųjų pagalbos priemonės bei slaugos ir kita reabilitacijos įranga.

Visus medicininius baldus bei kitą reabilitacinę įranga galime pasiūlyti itin palankiomis sąlygomis ir ekonomiškai patraukliomis kainomis.

Nuo pat pradžių savo veiklą grįsdami klientų pasitikėjimu, sąžiningu darbu bei pagarba, sėkmingai konkuruojame rinkoje, teikdami savo klientams novatoriškus ir ekonomiškai naudingus pasiūlymus.

Jauna ir iniciatyvi įmonės komanda priima visus iššūkius ir išbandymus, kiekvieną klientą laiko svarbiu, nes kliento gerovė santykinai proporcinga mūsų gerovei! Susisiekite su mumis ir galėsite tuo patys įsitikinti!

UAB M Prekyba- sertifikuotas „žaliasis“ tiekėjas

SGS ISO 9001 SGS ISO 14001

Tai, ko mes siekiame

 • SĄŽININGUMAS

  Mes – už sąžiningą konkurenciją. Siekiame laimėti konkurencinę kovą, tačiau tik tomis priemonėmis, kurias leidžia įstatymai ir visuotinės moralės principai.

 • PATIKIMUMAS

  Įsipareigojimų darbuotojams ir verslo partneriams vykdymas yra įmonės stabilumo garantas.

 • PLATUS ASORTIMENTAS

  Stengiamės būti geriausi savo srityje! Siūlome kompleksinius sprendimus, atitinkančius išrankiausių klientų poreikius. Mums padeda bendradarbiavimas su didelę patirtį turinčiais Europos bei kitų šalių gamintojais ir tiekėjais.

 • DARBO LANKSTUMAS

  Mes tikime, kad viskas yra įmanoma! Todėl stengiamės labiau ir padarome daugiau nei žadėjome! Išbandykite mus!

 • PRODUKCIJOS KOKYBĖ

  Siekdami aukšto profesionalumo, rinkai tiekiame tik kokybiškas prekes, tik tas, kuriomis pasitikime ir išbandėme patys.

 • PROFESIONALUMAS

  Reikiami sprendimai, reikiamoje vietoje, reikiamu laiku! Mes profesionalumą suvokiame, kaip optimalų laiko, resursų ir kokybės derinį.

Dalintis